Skip to content
Menu

Rowery elektryczne wprowadzane przez Bolt

Bolt to usługa współdzielenia przejazdów, która ułatwia przemieszczanie się z punktu A do punktu B. To jak Uber, ale lepiej! Bolt ma algorytm, który dopasowuje Cię do kierowców, którzy mieszkają w pobliżu i jadą tą samą trasą co Ty. Zawsze wiesz, ile będzie kosztował Twój przejazd, zanim go zarezerwujesz, i nie ma żadnych cen podwyższonych ani ukrytych opłat. Chcemy, abyś mógł dotrzeć tam, dokąd zmierzasz, nie martwiąc się o pieniądze ani harmonogramy innych osób. Aby skontaktować się z BOLT, warto skorzystać z telefon bolt. To świetne rozwiązanie do kontaktu z pracownikami firmy. Skontaktuj się z BOLT telefonicznie, aby uzyskać informacje na temat zasad podróży, nawiązania współpracy lub danych kontaktowych firmy. Poniżej znajdują się wszystkie dostępne i aktualne dane kontaktowe do firmy.

Bolt, polski startup, który ma na celu uczynienie roweru bezpieczniejszym i bardziej dostępnym poprzez swoją nową usługę wypożyczania rowerów elektrycznych. Rowery elektryczne Bolt zostały zaprojektowane tak, aby były bezpieczne, trwałe i niezawodne. Posiadają hamulce bębnowe na przednich i tylnych kołach, które pozwolą Ci kontrolować prędkość i zachować lepszą przyczepność podczas jazdy. Odporne na przebicie opony pneumatyczne są bardziej wytrzymałe i pozwalają zachować lepszą przyczepność podczas jazdy. Rowery elektryczne Bolt mogą osiągać prędkość do 20km/h i kosztują 50 centów za minutę. Każdy rower jest również wyposażony w ekran funkcyjny, na którym użytkownicy mogą przeglądać informacje o aktualnej prędkości, poziomie naładowania roweru i strefach prędkości. Użytkownicy odnajdą możliwość wygodnego ładowania telefonu za pomocą bezprzewodowej ładowarki umieszczonej na kierownicy. Ponadto rowery elektryczne Bolt są wyposażone w precyzyjne nadajniki GPS, dzięki którym użytkownicy mogą łatwo znaleźć swoje rowery na ulicy.

Wprowadzenie na rynek roweru elektrycznego Bolt ma żywotność do 5 lat, co jest naprawdę przyjazne dla środowiska. Dodatkowo te rowery są wykonane w 100% z aluminium pochodzącego z recyklingu. Z drugiej strony użycie wymiennej baterii o zasięgu do 90 kilometrów zmniejsza ogólny ślad węglowy roweru, który nie musi być często transportowany do magazynu w celu ładowania.

1 Comment

  1. Tomek
    14 września 2022 @ 14:39

    Bardzo się cieszę, że słyszę o tej nowej usłudze rowerów elektrycznych. Myślę, że to przyszłość usług transportowych.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *